×
Wyszukaj w serwisie

Konkurs na imię i projekt maskotki firmowej

Z okazji jubileuszu 25 -lecia Prowod Sp. z o.o. ogłasza konkurs na autorski projekt wyglądu maskotki firmowej wraz z propozycjami imienia dla pluszaka, promującego Spółkę.

plakat_maskotka.jpeg

Konkurs skierowany jest do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych oraz gimnazjów, zlokalizowanych na obszarze Gmin: Dobrzeń Wielki, Murów oraz Popielów.

Praca konkursowa może zostać wykonana w nieograniczonym rozmiarze i dowolnej formie np. rysunek, grafika komputerowa ( mile widziany projekt w wersji 3D) lub inna technika umożliwiająca zilustrowanie projektu maskotki. Musi jednoznacznie kojarzyć się z działalnością Spółki PROWOD oraz przekazywać pozytywne treści i skojarzenia.

Prace konkursowe można złożyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską na jeden z poniższych adresów Organizatora do dnia 24.04.2019 r.:

Prowod sp. z o.o.

ul. Rynek 4

46-082 Kup     

lub

Prowod sp. z o.o.  

ul. Janiny Kłopockiej 3, 

45-920 Opole                                

Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas  Pikniku Ekologicznego organizowanego 1 czerwca 2019 w Dobrzeniu Wielkim przy kąpielisku Balaton, na który już dzisiaj serdecznie wszystkich zapraszamy.

Wszelki szczegóły znajdują się w Regulaminie dostępnym poniżej.

PDFRegulamin-konkurs.pdf
PDFzał_1-formularz_zgł-konkurs.pdf
PDFzał_2-klauzula_inf_konkurs.pdf
 

Jesteśmy przekonani, że Wasza wspaniała wyobraźnia i fantazja spowodują, że będziemy posiadać indywidualny, niepowtarzalny symbol promujący Spółkę PROWOD!

 

Zapraszamy do udziału